www.domowawinnica.4ra.pl

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Domowa winnica. Forum winiarzy i miodosytników. Uprawa winorośli. Domowa produkcja i przepisy na wino, nalewki, piwo, miody i inne specjały. Domowy alkohol w prawie każdej postaci.

#1 2019-01-24 13:30:25

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
Windows 7Firefox 64.0

Forumowe problemy.

Dostałem wiadomość od Kuby. Po jej przeczytaniu prosiłem aby spróbował te sprawę wyjaśnić na PW, napisałem też do Kogucika by to wszystko wyjaśnił poprzez prywatną korespondencję. Ponieważ brak odzewu, pismo Kuby za jego zgodą publikuję w nowym wątku.

Proszę Kogucika by się do niego odniósł w tym wątku, skoro przez PW nie chce, lub nie może.

Oto treść pisma:


Cześć Zibi
Przykro mi że musiałem napisać do Ciebie w tej sprawie, jednak nie mam wyboru.
Nie będę opisywał sprawy bo ją znasz doskonale, na forum i na czacie wypowiadałem się w tym temacie kilkukrotnie.
Podjąłem decyzję  o zawieszeniu mej działalności na Forum, o ile Genek nie skończy obrażać kolegów i używać słów wulgarnych, nie chodzi o jednostkowe zdarzenie lecz permanentne działanie (znasz je bo uważnie śledzisz Forum).
Początkowo nie interweniowałem w tej sprawie, bo uważałem to za rodzaj folkloru, to był błąd z mojej strony, przyznaję, jednak nie można tolerować takiego zachowania nadal, Forum stało się zakładnikiem jednego człowieka, niejednokrotnie zastanawiam się cóż on nowego napisze, kogo tym razem weźmie na tapetę.
A informowanie o tym co się dzieje u nas, kto kim jest, forum wino.org traktuję jako donosicielstwo.
W związku z tym, w momencie kiedy zauważę jego wpisy wulgarne lub atakujące kogokolwiek, przestanę się udzielać na Forum i na Czacie, a z czasem zrezygnuję całkowicie.
Przykro mi ale nie mam innego wyjścia.
Pozdrawiam
Lech


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#2 2019-01-24 13:55:44

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Zibi napisał/a:

Dostałem wiadomość od Kuby.(...)
Oto treść pisma:


Cześć Zibi
Przykro mi że musiałem napisać do Ciebie w tej sprawie, jednak nie mam wyboru.
Nie będę opisywał sprawy bo ją znasz doskonale, na forum i na czacie wypowiadałem się w tym temacie kilkukrotnie.
Podjąłem decyzję  o zawieszeniu mej działalności na Forum, o ile Genek nie skończy obrażać kolegów i używać słów wulgarnych, nie chodzi o jednostkowe zdarzenie lecz permanentne działanie (znasz je bo uważnie śledzisz Forum).
Początkowo nie interweniowałem w tej sprawie, bo uważałem to za rodzaj folkloru, to był błąd z mojej strony, przyznaję, jednak nie można tolerować takiego zachowania nadal, Forum stało się zakładnikiem jednego człowieka, niejednokrotnie zastanawiam się cóż on nowego napisze, kogo tym razem weźmie na tapetę.
A informowanie o tym co się dzieje u nas, kto kim jest, forum wino.org traktuję jako donosicielstwo.
W związku z tym, w momencie kiedy zauważę jego wpisy wulgarne lub atakujące kogokolwiek, przestanę się udzielać na Forum i na Czacie, a z czasem zrezygnuję całkowicie.
Przykro mi ale nie mam innego wyjścia.
Pozdrawiam
Lech




Moje poglądy w poruszonej sprawie są takie same, jak kuby ( zamieszczam cytat ).
Smok


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#3 2019-01-24 14:21:44

vanKlomp
Winiarz
Skąd: Łódź
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 1,570
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

I znowu nasze brudy musimy prać publicznie? Nie można było to umieścić w Hyde parku?


Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.

Offline

#4 2019-01-24 14:57:16

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
Windows XPFirefox 52.0

Odp: Forumowe problemy.

vanKlomp, ja nic nie piorę, tylko podjąłem decyzję o której powiadomiłem Zibiego, A ponieważ zapytał czy nie mam nic przeciwko publikacji na forum, więc napisałem OK, bo naprawdę nie mam nic do ukrycia.
Nie mam zamiaru bawić się w ciuciubabę i kryć za rozmową prywatną.

Ostatnio edytowany przez kuba (2019-01-24 15:00:39)

Offline

#5 2019-01-24 15:05:54

vanKlomp
Winiarz
Skąd: Łódź
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 1,570
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Lechu mnie chodzi tylko o to, że osoby niezalogowane to czytają.


Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.

Offline

#6 2019-01-24 15:34:40

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

To, co wyprawia Kogucik69/gynek63 na obu forach - też cały czas czytają.
Właśnie o tym mowa.
Czas chyba coś z tym zrobić.


vanKlomp napisał/a:

I znowu nasze brudy musimy prać publicznie? Nie można było to umieścić w Hyde parku?


Jeśli nie przeszkadza Ci uporczywe publiczne brudzenie przez Gienka (Kogucik69/gynek63)
- to tym bardziej nie powinno Ci przeszkadzać publiczne pranie.


Proszę, nie zaszumiaj tematu nieistotną gadaniną i wypowiedz się w sprawie przedmiotowej.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#7 2019-01-24 15:46:28

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

vanKlomp napisał/a:

I znowu nasze brudy musimy prać publicznie? Nie można było to umieścić w Hyde parku?

Chciałem żeby to załatwili na PW, ale sie nie da. Czekam aż w tym miejscu zabierze głos Kogucik.

Wiadomość dodana po 01 min 02 s:

vanKlomp napisał/a:

Lechu mnie chodzi tylko o to, że osoby niezalogowane to czytają.

Przecież nie robimy nic złego, tylko szukamy wyjścia z tej sytuacji.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#8 2019-01-24 16:27:53

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
Windows XPFirefox 52.0

Odp: Forumowe problemy.

Zgadzam się z Zibim, lepiej coś robić transparentnie, niż coś po cichu, rozdając bany na lewo i praw, o niczym nie informując nikogo, niejednokrotnie nawet zainteresowanego.

Offline

#9 2019-01-24 16:56:51

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Musimy poczekać na wyjaśniający wpis Kogucika w tym miejscu.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#10 2019-01-25 11:01:22

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Witam
Gogucik nic nie wyprawia, już powyżej napisałem posta. Bo nie  wiem jak kopiować .Proszę sobie przeczytać. Z polecenia administratora.


Witam
Wszystkie (gówna) pokasowane i, doszliśmy do dobrej drogi i, tak powinno być dalej. Jeszcze jest tam kilka odpowiedzi nie zgodne z tematem od Pana SMOKA Też powinni żeście pokasować. Za dużo szynki dał na chleb. To była moja- i,  wasza wina a że był błąd to szef powinien podkreślić na czerwono. A nie ohydnie odpisywać... Nowi przybysze się boją. Wiecie kogo? administratora. Nic nie piszą tylko czytają. Bo wygląda na (REŻIM)


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#11 2019-01-25 11:18:20

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Wkleiłem Ci ten wpis żeby wszystko było w jednym miejscu i żebyś nie musiał się męczyć z kopiowaniem. Jako admin, mam możliwość edytowania cudzych postów. Chyba nie masz mi tego za złe.
Dla mnie Twój post jest niejednoznaczny i nieco zagadkowy, ale każdy ma swój czasem specyficzny sposób wysławiania.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#12 2019-01-25 11:55:51

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

KOGUCIK69 napisał/a:

Witam
Gogucik nic nie wyprawia, już powyżej napisałem posta. Bo nie  wiem jak kopiować .Proszę sobie przeczytać. Z polecenia administratora.


Witam
Wszystkie (gówna) pokasowane i, doszliśmy do dobrej drogi i, tak powinno być dalej. Jeszcze jest tam kilka odpowiedzi nie zgodne z tematem od Pana SMOKA Też powinni żeście pokasować. Za dużo szynki dał na chleb. To była moja- i,  wasza wina a że był błąd to szef powinien podkreślić na czerwono. A nie ohydnie odpisywać... Nowi przybysze się boją. Wiecie kogo? administratora. Nic nie piszą tylko czytają. Bo wygląda na (REŻIM)




2. Na forum szanujemy czyjeś poglądy i nie używamy w stosunku do owej osoby słów powszechnie uważanych za szczególnie obraźliwe.


Osoby, którym od dłuższego już czasu uporczywie ubliżałeś, nadal nie zostały przeproszone.


Oszczędź sobie dalszego wstydu.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#13 2019-01-25 20:24:01

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

[dblpt]P


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#14 2019-01-25 22:00:41

vanKlomp
Winiarz
Skąd: Łódź
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 1,570
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Gienek osobliwe te przeprosiny. [dblpt]mrgreen[dblpt]


Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.

Offline

#15 2019-01-25 22:33:11

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

[dblpt]P

Wiadomość dodana po 44 s:
Dobranoc ida spać.

Wiadomość dodana po 7 h 58 min 39 s:
Witam
vanKlomp - Kto rano wstaje to mu Pan Bóg Daje- zdrowie.
Osobiste chcesz przeprosiny ale jakie?
Przecież  my są koledzy. Wiesz - dlaczego bo, mi po imieniu piszesz. Sąsiady też mi tak mówią. Co ty na To?
[dblpt](


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#16 2019-01-26 06:38:48

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Smok napisał/a:
KOGUCIK69 napisał/a:

Witam
Gogucik nic nie wyprawia, już powyżej napisałem posta. Bo nie  wiem jak kopiować .Proszę sobie przeczytać. Z polecenia administratora.


Witam
Wszystkie (gówna) pokasowane i, doszliśmy do dobrej drogi i, tak powinno być dalej. Jeszcze jest tam kilka odpowiedzi nie zgodne z tematem od Pana SMOKA Też powinni żeście pokasować. Za dużo szynki dał na chleb. To była moja- i,  wasza wina a że był błąd to szef powinien podkreślić na czerwono. A nie ohydnie odpisywać... Nowi przybysze się boją. Wiecie kogo? administratora. Nic nie piszą tylko czytają. Bo wygląda na (REŻIM)




2. Na forum szanujemy czyjeś poglądy i nie używamy w stosunku do owej osoby słów powszechnie uważanych za szczególnie obraźliwe.


Osoby, którym od dłuższego już czasu uporczywie ubliżałeś, nadal nie zostały przeproszone.


Oszczędź sobie dalszego wstydu.

Co tam było szczególnie obraźliwe, proszę zaznaczyć na czerwono żeby każdy wiedział bez niedomówień.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#17 2019-01-26 09:37:55

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Oczekuje przeprosin od KUBY.Źle się wyraża moim imieniem a, to jest tu niedopuszczalne, przecież nie kolega-   [dblpt](  jest - ani sąsiad. Tutaj jest  KOGUCIK69

Wiadomość dodana po 04 min 37 s:
Oczekuje przeprosin     od Pana Smoka... Nie GENEK -- Tylko i , wyłącznie KOGUCIK69. Ubliżyłeś mi. Tak mi może powiedzieć TYLKO sąsiad.


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#18 2019-01-26 10:48:23

Matheo_39
User
Skąd: www
Dołączył: 2017-12-30
Liczba postów: 60
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Chyba Ci się Kogucik w głowie pomieszało? najpierw sam obrażasz ludzi a potem odwalasz cyrk z przeprosinami bo nagle Cię ktoś uraził?


Jeśli o mnie chodzi to ja serdecznie dziękuję za możliwość bycia na tym forum, pozdrawiam kolegów którzy mają j...a i potrafią napisać co myślą a nie udawać,że nie widzą.
Problem pozostaje nadal.
Administratora proszę o usunięcie mojego konta.
Pozdrawiam i dziękuję za ponad rok bycia razem.

Maciej

Ostatnio edytowany przez Matheo_39 (2019-01-26 10:52:12)

Offline

#19 2019-01-26 11:12:44

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
Windows XPFirefox 52.0

Odp: Forumowe problemy.

No cóż szkoda, wydawało mi się że wszystko o co mi chodziło jest opisane w pierwszym poście tego wątku.
Zibi - dziwi mnie brak Twojej wrażliwości i wyjątkowa tolerancję na słowa, które niejednokrotnie były używane przez naszego kolegę.
KOGUCIK69 - Twoje postępowanie uważam za mocno niewłaściwe (delikatnie to ująłem), sądzę że dokładnie wiesz co robisz i robisz to celowo, więc z Tobą nie będę polemizował.
Podam tylko kilka przykładów odnośnie moich słów:
..'kto zaczął jak ty chamie!' - do Smoka
..'cwaniaczka, oszusta  na każdym kroku  Smoka...... Ty polaczku.' - do Smoka
..'Czym ty jesteś jak nie polaczkiem i, to małym i starym w dodatku.' - to do mnie
..'Kuba opisze...........- stary capie. Dzieci są mądrzejsze od Ciebie, a głupola na porządku dziennym rzniesz.'
..'Nie wymądrzaj się za dużo.!' - do vanKlompa
..'Jesteś ty zboczony i, siejesz nienawiść i, odnosisz się do drugiego człowieka z wrogością.
ZASTANÓW SIĘ TROCHĘ.' - hm, to może być do Smoka lub Zibiiego
..'Wszystkie (gówna) pokasowane i,..... A nie ohydnie odpisywać... Bo wygląda na (REŻIM)' - Zibi , Ty to traktujesz jak żarty?
.. ' [dblpt]P ' - uważasz ten emotikon jako dobrą odpowiedz na zadane pytania, po których zostały zamieszczone ?
Oczywiście nie przytaczam tu całej masy wulgarnych słów którymi był obdarzony Smoki i inni koledzy na czacie.
Nikt z nas nie obrażał i nie używał wulgarnych słów w stosunku do KOGUCIK69, jedynie był proszony o powstrzymanie agresji i wulgaryzmów.
Nie ma mojej zgody na takie traktowanie nas na forum i czacie który ma być miły i sympatyczny, i konwersacja na którym ma nam sprawiać przyjemność wzajemnego obcowania.
W związku z tym podjąłem decyzję na zawieszenie swej działalności na Forum do czasu aż zapanuje tu atmosfera właściwa dla takiej komunikacji i sprzyjająca dobrej zabawie, tak jak to było w zaraniu.
PS - forum będę odwiedzał, lecz nie będę się udzielał, wszelka komunikacja ze mną możliwa na PW,
Pozdrawiam

Wiadomość dodana po 04 min 35 s:

Matheo_39 napisał/a:

Chyba Ci się Kogucik w głowie pomieszało? najpierw sam obrażasz ludzi a potem odwalasz cyrk z przeprosinami bo nagle Cię ktoś uraził?


Jeśli o mnie chodzi to ja serdecznie dziękuję za możliwość bycia na tym forum, pozdrawiam kolegów którzy mają j...a i potrafią napisać co myślą a nie udawać,że nie widzą.
Problem pozostaje nadal.
Administratora proszę o usunięcie mojego konta.
Pozdrawiam i dziękuję za ponad rok bycia razem.

Maciej

Macieju proszę na razie nie rezygnuj, jednak może się coś zmieni, zaglądaj od czasu doi czasu.
Zresztą ja też tak będę robił
Pozdrawiam Cię

Offline

#20 2019-01-26 11:31:18

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Proszę tu wklejać posty uważane za szczególnie obraźliwe z zaznaczeniem obraźliwego zdania, lub słowa.

Słowa wypowiedziane od tej chwili. Za każdy obraźliwy wpis ban najpierw 3 dni, potem 6, potem 9..Itd.

DLA KAŻDEGO. Biorę sprawy w swoje ręce. Od tej chwili.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#21 2019-01-26 11:40:48

vanKlomp
Winiarz
Skąd: Łódź
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 1,570
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Zbyszek czy ty dalej nie rozumiesz, że wszyscy po kolei rezygnują z bycia na forum bądź zawieszają swoją działalność? Przyjdzie taki ranek, że będziesz życzył dobrego dnia sobie i kogucikowi. [dblpt]mrgreen[dblpt]


Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.

Offline

#22 2019-01-26 11:53:38

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Chce zrobić porządek, podobno wszyscy tego chcą więc w czym problem? Napisałem że od tej chwili, czyli od poprzedniego mojego postu i tak będzie. Obraźliwy post trzy dni banu na początek..
Masz lepszy pomysł? Zrobiłeś coś do tej pory żeby zapobiec temu co jest? Jesteś adminem jak ja..Co zrobiłeś że mnie krytykujesz?
Piszesz jakbym obiecywał ochronę Kogucikowi, nie, tego tam nie ma.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#23 2019-01-26 12:12:44

vanKlomp
Winiarz
Skąd: Łódź
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 1,570
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Ty tu jesteś szefem. Ostatnie zdanie należy do Ciebie. Zamknąłem wątek, Ty go znowu otworzyłeś. Ja nie krytykuję. Wskazuję tylko problem.


Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.

Offline

#24 2019-01-26 12:25:21

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Zrobiłem nowy, bo chciałem JAWNIE wszystko wyjaśnić skoro zainteresowani nie zrobili tego na PW.
Nie udało się jawnie, więc zamiast grzebać w tym co było postanowiłem karać za obraźliwe posty w przyszłości.
Do tej pory kar nie było i mimo że na forum mamy ludzi w poważnym wieku porobiły się utarczki, polowania itp.
Z tym koniec.


Błędy ortograficzne proszę w miarę możliwości korygować na bieżąco, bez wypominania, zaznaczania itp.
Na pewno nikt się nie obrazi na to że ktoś inny poprawi jego błąd.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#25 2019-01-26 12:25:34

ewa zielona
Moderator
Dołączył: 2017-12-02
Liczba postów: 252
Windows 7Chrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Zibi,  może zdefiniuj co wg Ciebie jest szczególnie obraźliwe, bo jeśli do tej pory nie zauważyłeś w zachowaniu Kogucika niczego szczególnie obraźliwego,, to może my wszyscy jesteśmy zwyczajnie przewrażliwieni, a takie odzywki na tym forum powinny być traktowane jak normalność.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
skoki - serwerynkocur - lossantosfiredepartment - immorals - armiakrajowa