www.domowawinnica.4ra.pl

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Domowa winnica. Forum winiarzy i miodosytników. Uprawa winorośli. Domowa produkcja i przepisy na wino, nalewki, piwo, miody i inne specjały. Domowy alkohol w prawie każdej postaci.

#26 2019-01-26 12:30:28

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

W przeszłości jak już pisałem nie mam zamiaru grzebać, a te w przyszłości postaram się wychwycić. To nieco subiektywne, ale zawsze to jakaś metoda. Każdy taki wpis będę dawał w tym miejscu do weryfikacji i ku przestrodze.
Czas pokaże czy mój pomysł był dobry. Nie uważam się za nieomylnego.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#27 2019-01-26 12:34:20

ewa zielona
Moderator
Dołączył: 2017-12-02
Liczba postów: 252
Windows 7Chrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Czyli gruba kreska, zamiatamy wszystko pod dywan i zaczynamy z czystą kartą?

Offline

#28 2019-01-26 12:35:18

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Tak, dokładnie.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#29 2019-01-26 13:14:21

ewa zielona
Moderator
Dołączył: 2017-12-02
Liczba postów: 252
Windows 7Chrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Zibi, raczej czarno to widzę. Jako ojciec założyciel wykazałeś się szczególnym talentem do niedostrzegania obraźliwych wpisów.  Nie wiem jak pozostali, ale podejście Kogucika  typu przeproście mnie za to, że zwracacie się do mnie po imieniu, bo nie jesteście moimi sąsiadami nie wróży dobrze na przyszłość.
Już dawno powinieneś zareagować, a nie dopiero na groźbę odejścia połowy forumowiczów. Już dawno powinieneś zaproponować zmianę w zasadach, a nie udawać, że nie widzisz i nie słyszysz, co się dzieje. A oczekiwanie, że ktoś wyjaśni sobie z Kogucikiem coś na PW jest nieco dziecinne.

Offline

#30 2019-01-26 13:52:14

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Pewnie masz rację, w końcu jednak moja cierpliwość dobiegła końca. Co będzie dalej? Zobaczymy.

Jeśli uważasz że robię błędy i lepiej to wszystko ogarniesz, w każdej chwili możesz być adminem zamiast mnie.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#31 2019-01-26 15:25:20

ewa zielona
Moderator
Dołączył: 2017-12-02
Liczba postów: 252
Windows 7Chrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Zibi, ja nie mam umiejętności, ani chęci, żeby być adminem.
Ja Ci tylko chcę wytłumaczyć,  dlaczego forumowicze oczekują czegoś innego, niż dobra, dobra, od tej chwili będzie inaczej.
Przy tym poziomie ogólnego wkurzenia, takie rozwiązanie jest niesatysfakcjonujące.
Za długo ta sytuacja trwała, za długo ignorowałeś problem. Teraz nagle podejmujesz decyzję sam i mówisz że dlaczego inni admini nie reagowali, chociaż mogli.
Nie wnikam, kto ma tu jaką funkcję, ale ciekawa jestem, jakbyś zareagował, gdyby inny admin napisał : od tej pory koniec wyrozumiałości dla chamstwa, wprowadzam bany minimum na miesiąc, a Kogucik co najmniej najmniej dwa, bo recydywa. Oto rzekłem i słowa nie cofnę bom admin.

Moim zdaniem już dawno powinna być wprowadzona poprawka uwzględniająca ostrzeżenia i bany.
Zasada "nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe" sprawdza się w świecie idealnym, nie realnym.
A skoro doszło już do takiej eskalacji, to przeprosiny ze strony Kogucika są oczywistością. I nie tylko w imię kultury, ale zwyczajnie po ludzku.

I Kogucik powinien po męsku jasno i otwarcie powiedzieć:
Koledzy, rzeczywiście narozrabiałem. Nie panowałem nad nerwami i obraziłem wielu z Was, a szczególnie Smoka i Kubę, za co naprawdę przepraszam. Postaram się na przyszłość  pilnować w tym, co piszę na forum i jak się do kogo zwracam. W złości pisałem na wino.org o naszym forum, ale to się już nie powtórzy. Natomiast ortografia i gramatyka jest i będzie moją słabą stroną, więc jeśli to możliwe traktujcie mnie wyrozumiale i poprawcie moje błędy bez wypominania. I wykasujcie moje głupie posty, żeby nie zaśmiecać forum.

I sądzę, że takie podejście satysfakcjonowałoby więcej osób.  Nie wiem, jak długo Kogucik wytrzyma w takim postanowieniu, bo możliwe, że jest święcie przekonany jedynie o swojej krzywdzie, ale od czegoś trzeba zacząć, a ban nad głową bywa bardzo skuteczny.

Offline

#32 2019-01-26 17:51:10

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Witam
Ewazielona. Napisałaś wielka prozę. Fajnie miejscami to ujęłaś. Napisałaś pozytywnie i, negatywnie. I czekam na przeprosiny, bo moim imieniem rzucali jak do psa kawałkiem mięsa!  [dblpt](
Vanklompowi dziś rano o 6,30 napisałem posta to go skasował że ma mnie przeprosić. Kolega  KUBA i SMOK też -czekam.


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#33 2019-01-26 18:18:18

Roch
Pszczelarz-Miodosytnik
Dołączył: 2017-10-26
Liczba postów: 806
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Poniżasz Smoka,
Poniżasz Kubę,
Poniżasz vanKlompa,
a jak zwracają Tobie uwagę, że tak nie wolno  to oczekujesz od nich przeprosin


Ręce opadają,
Czy ty uważasz nas za idiotów?


I już majstersztyk na koniec. Jak rozumiem mamy Cię przeprosić za to, że czasami zwracamy się do Ciebie po imieniu.
Czyżbyś chciał byśmy zwracali się do Ciebie tak jak ty do niektórych użytkowników tego forum np. Hitlerze, stary capie?

Offline

#34 2019-01-26 18:27:27

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Kuba: dziękuję za wylistowanie w moim imieniu wyboru wulgaryzmów użytkownika Kogucik69/gynek63.
Przepraszam za nieobecność w rozmowie od rana - dopiero wróciłem z konferencji pszczelarskiej...



Matheo_39:
Jeśli nie zmienisz zdania - to do zobaczenia w jakimś innym miejscu, mam nadzieję, że milszym i spokojniejszym.
Mogę Cię tylko przeprosić za przykrości, których nie spodziewałem się, zapraszając Cię tutaj.
Byłem przekonany, że jesteśmy gronem osób poważnych.


Zibi:
Bez poszanowania zasad wzajemnego szacunku to Forum nie ma najmniejszego sensu.
Co do mnie, to szkoda mi życia na ciągłe sprzątanie prywatnej obory, jaką regularnie urządza sobie tu jeden niepoważny starszy człowiek.
Od dłuższego czasu doskonale zdajesz sobie sprawę, co się tu dzieje.
Wiele osób detalicznie informowało Cię na bieżąco o wyczynach tego jegomościa.
Udawanie Greka nic Ci nie da: niedługo będzie tak, jak pisał vanKlomp.
Ty i Kogucik69 - bo kto jeszcze wytrzyma takie kwiatki?


Wszystkich, których zaprosiłem na to Forum: przepraszam.
Nie tak miało to wyglądać.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#35 2019-01-26 19:23:28

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Każdy ma wolną wolę, nikogo nie będę siłą zatrzymywać jak mu tu źle. Mam wiele hobby, nie jestem uzależniony od internetu. Forum też mam niejedno.

Udanego wieczora.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#36 2019-01-26 19:33:38

vanKlomp
Winiarz
Skąd: Łódź
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 1,570
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Zaskakujesz mnie. Nie zależy Ci na tym forum?  Zaproś kogucika na tamte fora. [dblpt]mrgreen[dblpt]


Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.

Offline

#37 2019-01-26 19:44:16

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

Linki są na tym forum..Tam gdzie link do rezerwowego.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#38 2019-01-26 20:58:02

ewa zielona
Moderator
Dołączył: 2017-12-02
Liczba postów: 252
Windows 7Chrome 71.0.3578.98

Odp: Forumowe problemy.

KOGUCIK69 napisał/a:

Witam
Ewazielona. Napisałaś wielka prozę. Fajnie miejscami to ujęłaś. Napisałaś pozytywnie i, negatywnie. I czekam na przeprosiny, bo moim imieniem rzucali jak do psa kawałkiem mięsa!  [dblpt](
Vanklompowi dziś rano o 6,30 napisałem posta to go skasował że ma mnie przeprosić. Kolega  KUBA i SMOK też -czekam.


Koguciku, trudno mi się wypowiedzieć w tej sprawie, bo dla mnie zwrócenie się do kogoś na forum po imieniu nie jest samo w sobie obraźliwe, szczególnie, jak użytkownicy znają się od lat,  natomiast  pisanie "jesteś zboczony", czy "ty Hitlerze" jest godne potępienia.

Offline

#39 2019-01-26 21:46:08

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Ewazielona.To że, zboczony to wziąłem od Nieboszczka Adamowicza on tak pisał. Całe zdanie co tu w pisałem. O Hitlerze nic nie pisałem. To Twój(wymysł) Może się mylę ale ,ktoś wpisał.  [dblpt](


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#40 2019-01-27 09:54:02

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Tracimy czas.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#41 2019-01-27 10:39:26

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Może, nie przecież jesteśmy na emeryturze. A dzisiaj mamy Niedzielę, czas odpoczynku do pomodlenia grzechy wyrzucić do kosza. Dobry obiad zjeść, lapkę dobrego swojskiego winka wypić.

Wiadomość dodana po 23 h 11 min 58 s:
Post usunięty, treść niezgodna z regulaminem. admin


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#42 2019-01-28 14:29:55

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Ewazielona było było dobrze ale Lech i smok tego sobie nie życzą i, ty też na samym końcu podkreśliłaś.

Wiadomość dodana po 18 h 43 min 09 s:

Matheo_39 napisał/a:

Chyba Ci się Kogucik w głowie pomieszało? najpierw sam obrażasz ludzi a potem odwalasz cyrk z przeprosinami bo nagle Cię ktoś uraził?


Jeśli o mnie chodzi to ja serdecznie dziękuję za możliwość bycia na tym forum, pozdrawiam kolegów którzy mają j...a i potrafią napisać co myślą a nie udawać,że nie widzą.
Problem pozostaje nadal.
Administratora proszę o usunięcie mojego konta.
Pozdrawiam i dziękuję za ponad rok bycia razem.

Maciej

Witej
Widzisz, do czego Twoi koledzy doprowadzili.  [dblpt](  Służba  nie drużba . Co oni tu mnie mają za pastucha. mam się tu kłaniać za byle co? Poniewierać to mogą sobie żony, dzieci. Mnie też się należą przeprosiny.. Mogą być osobiste.
Od Smoka
Od Kuby
Od Wanklompa


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#43 2019-01-29 09:15:26

vanKlomp
Winiarz
Skąd: Łódź
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 1,570
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

A ode mnie za co? Za to, że nie brałem udziału w pyskówce?


Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.

Offline

#44 2019-01-29 10:10:37

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
AndroidChrome 57.0.2987.108

Odp: Forumowe problemy.

Ha ha, tak na wszelki wypadek [dblpt]D , a może Ci się coś wypsnie [dblpt]D [dblpt]D .

Offline

#45 2019-01-29 10:27:44

Roch
Pszczelarz-Miodosytnik
Dołączył: 2017-10-26
Liczba postów: 806
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Kogucik, nikt nie uważa Ciebie za starego cepa, Hitlera (tak wyraziłeś się o Smoku w mojej obecności) ani tym bardziej za pastucha. Nikt z nas oprócz Ciebie nie używa takich określeń, więc już skończ z tym.


Miałeś iść na emeryturę, czyli odpocząć od tego forum, ale jednak brniesz dalej. Obraziłeś użytkowników tego forum, a gdy Ci poprosili Cię o nieużywanie "takich" określeń, uznałeś to za atak. W ramach obrony wymyśliłeś, że to Ciebie należy przeprosić za to, że............ zwracamy się do Ciebie po imieniu!!!


Mam osobiście dosyć twoich wpisów, zupełnie jak Matheo_39.
Ponieważ najwyraźniej nie rozumiesz co kolega Matheo napisał, to powtórzę, Matheo zrezygnował dlatego, że miał dosyć czytania twoich i tylko twoich wpisów, uważał je za poniżające i dlatego postanowił zrezygnować z tego forum.


Dalszą dyskusję w tym wątku uważam za jałową.
Wnoszę o wystrzelenie wszystkich postów w kosmos i objęcie nadzorem wszystkich wpisów Kogucika.
Tytuł i wątek sugerowałbym zostawić otwarty, by omawiać inne problemy.

Ostatnio edytowany przez Roch (2019-01-29 10:32:11)

Offline

#46 2019-01-29 11:12:44

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Roch, ty młody facet nie jesteś, stary też nie. O Hitlerze to pisałem że mam takie same urodziny jak on czyli 20 Kwietnia.A wy z igły taki mądra  wieki KUBA pisał ty też roch  że wam ubliżam. Kuba to stary cygan durch tu cygani . Smok go wytresował i przekupił. Ale w czym?
Roch.... na emerytce to jestem tak jak Kuba, może wcześniej poszedłem. Przecież mam prawo takie samo ja k wy tu korzystać. KTO MI ZABRONI. Ewa nie dosłyszała w którym kościele dzwonili i i i..pisze co?  [dblpt](   vanklomp miałem cie przeprosić bo cię, uraziłem i Wielki Kuba pisał ,ale za co. Wychodzi na to że ty mnie masz przeprosić!. KUBA do spowiedzi najprzód a, nie tu  księdza na forum nima.

Wiadomość dodana po 02 min 12 s:

Roch napisał/a:

Kogucik, nikt nie uważa Ciebie za starego cepa, Hitlera (tak wyraziłeś się o Smoku w mojej obecności) ani tym bardziej za pastucha. Nikt z nas oprócz Ciebie nie używa takich określeń, więc już skończ z tym.


Miałeś iść na emeryturę, czyli odpocząć od tego forum, ale jednak brniesz dalej. Obraziłeś użytkowników tego forum, a gdy Ci poprosili Cię o nieużywanie "takich" określeń, uznałeś to za atak. W ramach obrony wymyśliłeś, że to Ciebie należy przeprosić za to, że............ zwracamy się do Ciebie po imieniu!!!


Mam osobiście dosyć twoich wpisów, zupełnie jak Matheo_39.
Ponieważ najwyraźniej nie rozumiesz co kolega Matheo napisał, to powtórzę, Matheo zrezygnował dlatego, że miał dosyć czytania twoich i tylko twoich wpisów, uważał je za poniżające i dlatego postanowił zrezygnować z tego forum.


Dalszą dyskusję w tym wątku uważam za jałową.
Wnoszę o wystrzelenie wszystkich postów w kosmos i objęcie nadzorem wszystkich wpisów Kogucika.
Tytuł i wątek sugerowałbym zostawić otwarty, by omawiać inne problemy.

Może ciebie czasem nie trzeba dopilnować tak ekstra.

Wiadomość dodana po 03 min 15 s:
Roch, widzisz lepiej mi się czyta w tym kolorze.


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#47 2019-01-29 11:16:21

vanKlomp
Winiarz
Skąd: Łódź
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 1,570
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Mnie nie musisz przepraszać jakoś to przeżyję. Ale ja ciebie też nie bo niby za co?


Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.

Offline

#48 2019-01-29 11:25:45

gynek63
Zbanowany
Skąd: Gliwice +4 km
Dołączył: 2017-12-23
Liczba postów: 1,033
Windows 8.1Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Jak będzie płatne to się zastanowię .... ROCH  [dblpt]D
I każdy jeden by nad tym pomyślał?
Wy dalej za zibim ja, ja widziałem. ja to mam w nosie Grzech was tam wciaga chce być moderem. Już to nie do mnie.
Chcieliście tomata.

Wiadomość dodana po 07 min 07 s:

vanKlomp napisał/a:

Mnie nie musisz przepraszać jakoś to przeżyję. Ale ja ciebie też nie bo niby za co?

[dblpt]P
Znaczy-- mamy remis. Doszliśmy do dobrej drogi. Ale zbaczałeś początkowo z dobrej drogi ,ja to czułem. kogucik nie głupi jak SMOK pisał nie, nie. On się grubo myli. On tu tylko na komputerze  to  tak . A gdzie indziej to mu ręce powykrzywiało  od roboty.   [dblpt](


Pozdrawiam,
Eug, Gliwice +4 km

Offline

#49 2019-01-29 11:37:57

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Forumowe problemy.

Tracimy czas...


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#50 2019-01-29 13:43:19

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
AndroidChrome 57.0.2987.108

Odp: Forumowe problemy.

Ha ha, no KOGUCIK zastanów się nad tym co piszesz, raz tak raz siak, czy Ty chociaż sam to rozumiesz, bo mam wątpliwości.
A ubliżać nie masz prawa nikomu, ani mnie ani Smokowi , ani Ewie.
Dobrze że nie jestem adminem bo wszystkie Twoje posty w których ubliżasz komukolwiek po wysyłał bym w kosmos.
Ty tu nie żartujesz tylko ubliżasz.

Ostatnio edytowany przez kuba (2019-01-29 13:45:09)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
90dni - urubaen - minecraftgames - theconverse - telewizja-polska