www.domowawinnica.4ra.pl

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Domowa winnica. Forum winiarzy i miodosytników. Uprawa winorośli. Domowa produkcja i przepisy na wino, nalewki, piwo, miody i inne specjały. Domowy alkohol w prawie każdej postaci.

#1 2020-03-06 04:14:28

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsFirefox 73.0

Kto to robi?

Oto PW które dostałem wczoraj od kogucika. Mam pytanie kto to robi i dlaczego. poniżej cały tekst PW.



"Zibi jak ja się zalogował na kogucikwiniarz ,to smok mi go skrócił na kogucik ale mnie sie pytał i było dobre. potem po tych 3 m-cach nie mogłem sie zalogować Zalogowałem się na jabol69. I pytanie kto mi wrzucił ta fotkę jabola bez mojego pytania. Wczoraj przelogowa łem sie na kogucikwiniarz, i co,,, posty polikwidowane  i kogucik zniknął. Kto go zlikwidował i dlaczego. Posty mi idą od nowa jak by nowo przyjęty .
."


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#2 2020-03-06 06:16:35

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

A cóż to znów za brednie?
Wszedłeś chociaż w panel administracji i sprawdziłeś, czy cokolwiek znikło?


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#3 2020-03-06 06:33:37

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
Windows 7Firefox 69.0

Odp: Kto to robi?

W panelu maja być skasowane posty?
Masz problem z kulturalna odpowiedzią? Nie mam od rana nastroju do żartów, zaraz mogę Cię ustawić do pionu.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#4 2020-03-06 07:48:56

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Uprzejmie proszę o zmianę tonu wypowiedzi, Zibi.
Twoja funkcja nakłada obowiązek, zaznaczam: o b o w i ą z e k, merytorycznego weryfikowania posądzeń kierowanych pod adresem tej czy innej osoby aktywnej na Forum.
A nie: nadawania bezpodstawnym posądzeniom dodatkowego impetu.


Zanim zaczniesz w jego imieniu podnosić Larum - po prostu zajrzyj do Panelu Administracji: tam widać wyraźnie, czy jego reklamacje są zgodne ze stanem faktycznym.
Nie widzę, żeby coś ubyło. Nie widzę, żeby był gdzieś jak (używając jego określenia) "nowo przyjęty".
Jest to nawiasem mówiąc, historia otwartego łamania Regulaminu Forum - co wydaje Ci się nic a nic nie przeszkadzać.



Skoro zatem (niezgodnie z regulaminem) pozakładałeś mu te dodatkowe konta i teraz użytkownik nie potrafi ogarnąć tego galimatiasu, na co reaguje podejmując osobiste ataki na swoje "ulubione osoby" - to może pomóż mu troszkę ogarnąć ten jego i Twój bałagan?
Może tak, jak i my - poświęć mu nieco czasu.
Kiedy tu zaczynał, godzina po godzinie, cierpliwie tłumaczyliśmy mu na Czacie, jak sobie poradzić z kolejnymi trudnościami, jakie napotykał w użytkowaniu Forum i Czata.
Nauczył się - a potem podziękował, tak, jak umiał.


Kto wie, może Tobie też - tak ładnie podziękuje?


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#5 2020-03-06 09:17:42

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
Windows 7Firefox 69.0

Odp: Kto to robi?

Na jakiej podstawie twierdzisz że komuś założyłem konto? Masz na to dowód?


Jeśli ten watek Ciebie nie dotyczy po co robisz zaczepki? Mam już dość forumowych wojenek i tej całej smarkaterii dorosłych ludzi. Byłem z boku ale
każdy kto przegnie dostanie nauczkę.


Uważasz że antmag mimo że na forum nie ma żadnego postu powinien być adminem?


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#6 2020-03-06 11:12:19

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Zibi, zechciej nie zachowywać się, jak na prywatnym folwarku.
To Forum od samego początku powstało WSPÓLNYM WYSIŁKIEM grona Przyjaciół ze starego Forum.
Nie dałeś tu nikomu nic w prezencie.
Nie masz tu wobec nikogo zwierzchniej pozycji - z racji pełnionej funkcji masz natomiast pewne powinności, do których zalicza się m in moderowanie zachowań agresywnych użytkowników oraz pilnowanie Regulaminu.
Z tych obowiązków nie wywiązujesz się należycie, a Kolega specjalizujący się we wkładaniu kija w mrowisko jest przez Ciebie wyraźnie hołubiony, co powoduje merytoryczną degradację Forum oraz odpływ wartościowych użytkowników.



Czy ten wątek mnie dotyczy?
Owszem, dotyczy:



jabol69 napisał/a:

U nas trochę kropi, pochmurno.

Wiadomość dodana po 05 min 15 s:
w takim deszczu , coś ty!

Wiadomość dodana po 6 h 19 min 18 s:
Kto mi tą wizytówkę wrzucił , nie ją sobie w kłaki wsadzi. Chyba SMOKA robota.


Wyżej podpisany Kolega o 3 loginach posądził mnie w ordynarny sposób o coś, czego nie zrobiłem - i jak dotąd, nie przeproszono mnie za to.
Posądzono niesłusznie antmaga - i jego również nie przeproszono, natomiast poddano niezasłużonym szykanom.


Obecnie nasz Kolega na oślep usiłuje posądzać sam już nie wie kogo, o pokasowanie mu postów.
Moim obowiązkiem jako Admina jest: dopilnować, ażeby wszelkie oskarżenia były najpierw merytorycznie weryfikowane - a dopiero po wykazaniu zajścia takiego czy innego faktu, można kogoś oskarżać o to czy owo.


Jeśli ktoś twierdzi, że mu pokasowano posty - a gołym okiem widać, że żadnych postów mu nie pokasowano  - to moim obowiązkiem jest przywołać tego użytkownika do porządku, a Tobie zwrócić łaskawą uwagę, że kolejny już raz nie raczyłeś się zainteresować wiarygodnością jego oskarżeń a zamiast tego urządzasz tu sobie kolejne polowanie na czarownice.


Pozdrawiam smutno - Smok


PS.
W kwestii Avatara...
Avatar może zmienić sam użytkownik - albo Admin.
Rusz wreszcie głową...
A przede wszystkim: jeśli nie chcesz stracić twarzy - to chyba wypadałoby jednak przeprosić antmaga.
Nic nikomu nie zrobił.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#7 2020-03-06 12:31:43

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
Windows 7Firefox 69.0

Odp: Kto to robi?

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Zacytowałem wiadomość z PW i zadałem pytanie.

Twoja odpowiedź na moje pytanie to to że pisze brednie. Dla mnie to chamstwo i sobie tego nie życzę. Zadałem pytanie bo chce wszystko jawnie wyjaśnić.

W moim cytacie nie ma tego co Ty cytujesz, wyrwałeś to z innego miejsca. Tego sobie też nie życzę, bo robisz nowe wojenki.

Nie obchodzą mnie wasze wojenki, zadałem proste pytanie do forumowiczów kto robił kasacje postów, oczekuje odpowiedzi.
Twój ostatni post nie ma żadnego związku z moim pytaniem, więc albo odpowiedz albo swoje wojenki prowadź gdzie indziej, nie ze mną.
Skoro nic nie kasowałeś to po co w tym miejscu robisz ferment? Lubisz to?

Nie wiem czy pokasowano posty czy nie, jeden twierdzi tak drugi inaczej.

Dziecinada.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#8 2020-03-06 14:37:02

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Zibi napisał/a:

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Zacytowałem wiadomość z PW i zadałem pytanie.

Twoja odpowiedź na moje pytanie to to że pisze brednie.

Nie Ty.
Twój pupil.

Zibi napisał/a:

Dla mnie to chamstwo i sobie tego nie życzę.


No, skoro tak - to automatycznie: powinieneś rozumieć, że my my wszyscy też sobie więcej chamstwa twojego pupila nie życzymy.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#9 2020-03-06 18:11:49

Roch
Pszczelarz-Miodosytnik
Dołączył: 2017-10-26
Liczba postów: 806
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Jeśli chodzi o kasacje postów to ja swoje zacząłem kasować, ale tylko swoje.

Offline

#10 2020-03-06 19:09:39

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Czy trzeba Ci jeszcze coś dalej tłumaczyć, Zibi?



PS.
W kwestii Avatara kolegi sygnującego się alternatywnie jako KOGUCIK69 vel kogucikawiniarz69 vel jabol69:
jak dotąd, uzyskałeś jednoznaczną informację od tych osób, które tego NIE zrobiły.


Osoby te zostały bezpodstawnie publicznie posądzone - zatem oczekują równie publicznych przeprosin.


Jeśli chcesz, to możesz sobie teraz pogadać z osobą, która nabrała wody w usta i spokojnie przygląda się całej sytuacji.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#11 2020-03-06 20:32:33

Roch
Pszczelarz-Miodosytnik
Dołączył: 2017-10-26
Liczba postów: 806
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Sytuację rozumiem tak, że :
1) traf chciał, że mieliśmy problemy z serwerem
2) Gynek nieobeznany za bardzo w internety i nie wiedząc co się dzieje pozakładał dodatkowe konta
3) Avatar został skrócony
4) Zibi odebrał antmagowi uprawnienia myśląc, że to właśnie on zrobił
5) co poskutkowało, że sprawy zaszły za daleko
6) uważam, że sprawy adminów powinny zostać miedzy adminami do wspólnego decydowania, a nie jednostronnego
7) obrażanie się nie jest mądrym posunięciem, a jeszcze bardziej niemądrym postępowaniem jest brnięcie w ślepą uliczkę
8) konta Gynka powinny zostać usunięte poza jego pierwszym, właściwym czyli Kogucik69, bo tego wymaga regulamin
9) antmag powinien zostać przeproszony, bo niczego nie zrobił, a dostał odłamkami. Liczba postów nie ma nic do rzeczy, równie dobrze można mu zarzucić że nie jest Beyonce.
10) i tak długo jak jestem jeszcze na tym forumie, za każde przekleństwo będzie ban.

Offline

#12 2020-03-06 20:46:50

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

O ile ja rozumiem o co gynkowi idzie, Rochu - to nie o skrócenie Avatara - a o to, ze ktoś mu wstawił ten ostatni jabolowy Avatar bez jego wiedzy i woli.


Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę.
(Mogę się mylić, bo mowa, jaką gynek się na Forum posługuje, nie zawsze jest zrozumiała.)


W pozostałych punktach: jesteśmy z Rochem zgodni - jako że Rochu zamieścił można rzec resume' naszej aktualnej narady na czacie.


Nasze stanowisko jako Adminów jest w tych kwestiach zbieżne.
Prosimy zatem o poważne jego potraktowanie.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#13 2020-03-07 03:37:44

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Roch napisał/a:

Sytuację rozumiem tak, że :
1) traf chciał, że mieliśmy problemy z serwerem
2) Gynek nieobeznany za bardzo w internety i nie wiedząc co się dzieje pozakładał dodatkowe konta
3) Avatar został skrócony
4) Zibi odebrał antmagowi uprawnienia myśląc, że to właśnie on zrobił
5) co poskutkowało, że sprawy zaszły za daleko
6) uważam, że sprawy adminów powinny zostać miedzy adminami do wspólnego decydowania, a nie jednostronnego
7) obrażanie się nie jest mądrym posunięciem, a jeszcze bardziej niemądrym postępowaniem jest brnięcie w ślepą uliczkę
8) konta Gynka powinny zostać usunięte poza jego pierwszym, właściwym czyli Kogucik69, bo tego wymaga regulamin
9) antmag powinien zostać przeproszony, bo niczego nie zrobił, a dostał odłamkami. Liczba postów nie ma nic do rzeczy, równie dobrze można mu zarzucić że nie jest Beyonce.
10) i tak długo jak jestem jeszcze na tym forumie, za każde przekleństwo będzie ban.


Żle rozumiesz pkt.4. Juz pisałem że antmag nie ma na forum ANI JEDNEGO POSTU! Dlatego nie moze być adminem. Ile razy mam to powtarzać? Zapytaj antmaga gdzie są jego posty. Jak sobie założysz forum możesz ustalać warunki i dać admina Beyonce czy Kurskiemu.

Liczba postów ma znaczenie bo swiadczy o aktywności na forum, o wkładzie. Nikt z ZEROWYM wkładem nie bedzie tu adminem.
Czy wyrazam sie jasno?

Gynek musi się zdecydować jaki chce miec nick i tylko to konto mu zostanie. Zaraz mu o tym napiszę na PW, bo nie wiem czy czyta ten wątek.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#14 2020-03-07 03:51:39

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Na wszystkie (3) wcielenia Kogucika wysłałem identyczną wiadomość:


"Zdecyduj które konto chcesz mieć na forum. Trzy to wbrew regulaminowi, to chaos. Proponuje zostawić to (KOGUCIK69) ze względu na ilość postów. Czekam na odpowiedź."


Nie wiem czy na tych kontach do kasacji, nie wystarczy zmienić nicka na indentyczny z wybranym, wtedy może nie trzeba by kasować postów?

Wiadomość dodana po 03 min 28 s:

Smok napisał/a:
Zibi napisał/a:

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Zacytowałem wiadomość z PW i zadałem pytanie.

Twoja odpowiedź na moje pytanie to to że pisze brednie.

Nie Ty.
Twój pupil.

Zibi napisał/a:

Dla mnie to chamstwo i sobie tego nie życzę.


No, skoro tak - to automatycznie: powinieneś rozumieć, że my my wszyscy też sobie więcej chamstwa twojego pupila nie życzymy.


To było Twoje chamstwo w stosunku do mnie..

Cytat:" A cóż to znów za brednie?"


Kogucika do tego nie mieszaj. Pisz na temat - pierwszy post tego wątku.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#15 2020-03-07 09:10:31

kogucikwiniarz69
Zbanowany
Dołączył: 2020-02-27
Liczba postów: 12
Windows 8.1Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Pierwszy login, na  który się zalogowałem był  KOGUCIKWINIARZ69.
A że smokowi to przeszkadzało ze za długi mam login, i zmniejszył mi go na KOGUCIK69- ale za moją zgodą
Gdy dostałem bana, a po banie nie dało się zalogować na kogucik69. Tylko i wyłącznie na kogucikwiniarz 69
Obojętnie który login zostanie byle nie ,,jabol,,
I tak z wami dużo pisał nie będę. Tyle o ile byda miał humor.
Odpowiedź- jaka będzie z waszej str..

Offline

#16 2020-03-07 13:15:03

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Ok. nie che kasować zadnych postów. Najpierw spróbuje zmienić nazwy wszystkich kont na kogucikwiniarz69, czyli to z którego piszesz.
Zobowiązuje Cię też do korzystania tylko z tego konta.

Zobaczymy co wyjdzie.

Nie dało się.

Zostawiłem te konto: kogucikwiniarz69, tamte zawieszone, zbanowane.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#17 2020-03-07 19:41:33

Roch
Pszczelarz-Miodosytnik
Dołączył: 2017-10-26
Liczba postów: 806
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Antmag jest na tym forumie od samego początku. Nie ma żadnych postów, ale dosłownie codziennie na czacie udziela porad dotyczących pszczelarstwa oraz miodów pitnych. Praktykuje on od przeszło 20 lat, więc zna się na rzeczy. Nie musi mieć postów, bo na pytania odpowiada na bieżąco na czacie, wystarczy zapytać a uzyska się odpowiedź. Jego wiedza jest przeogromna, przez cały czas szkoli się uczestnicząc w różnych konferencjach, warsztatach i stowarzyszaniach. Swoją osobą reprezentuje najwyższy profesjonalizm, ale też i skromność, czyli cechy jak najbardziej pożądane.


Mając powyższe na uwadze odbierz mi uprawnienia admina i przydziel je antmagowi.

Offline

#18 2020-03-08 03:07:12

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Czat mnie nie interesuje, niech pisze na forum. Tam wszystko zostanie utrwalone, na czacie tak nie jest. Czat to nie jest dobre miejsce do zielenia sie swoją wiedzą. Zresztą do pisania na czacie nie trzeba być adminem.

Wystarczy żeby zaczął pisać na forum, to chyba nie problem?


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#19 2020-03-08 07:53:14

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
UnknownFirefox 68.0

Odp: Kto to robi?

Ciekawe podejście, właśnie dzięki czarowi większość aktywnych forumowiczów tu się udziela.
Ciebie czat nie interesuje, Twoje prawo, lecz nas interesuje i to bardzoy bez czatu większość z nas odwiedzała by to forum sporadycznie.
Czat powoduje że większość z nas dodatkowo robi wpisy na forum, zresztą niejednokrotnie zobligowana dyskusja na czacie, oprócz sympatycznej rozmowy jest tam wymiana wiadomości i wiedzy.
Wszystkie problemy z naszym Sympatycznym Kolega właśnie zaczęły się na czacie, bo tam zaczęł być nieuprzejmy, obrazajacy i wulgarny, a dopiero później przwniosło się to na samo forum, zresztą byłeś o tym informowany, a zasady regulaminu obowiązują też na czacie, a może nie?
PS - wczoraj Smok nie mógł wejść na forum, czy Ty w jakiś sposób ingerowałes w to ?

Ostatnio edytowany przez kuba (2020-03-08 07:56:50)

Offline

#20 2020-03-08 09:03:52

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Zibi napisał/a:
Roch napisał/a:

Sytuację rozumiem tak, że :
1) traf chciał, że mieliśmy problemy z serwerem
2) Gynek nieobeznany za bardzo w internety i nie wiedząc co się dzieje pozakładał dodatkowe konta
3) Avatar został skrócony
4) Zibi odebrał antmagowi uprawnienia myśląc, że to właśnie on zrobił
5) co poskutkowało, że sprawy zaszły za daleko
6) uważam, że sprawy adminów powinny zostać miedzy adminami do wspólnego decydowania, a nie jednostronnego
7) obrażanie się nie jest mądrym posunięciem, a jeszcze bardziej niemądrym postępowaniem jest brnięcie w ślepą uliczkę
8) konta Gynka powinny zostać usunięte poza jego pierwszym, właściwym czyli Kogucik69, bo tego wymaga regulamin
9) antmag powinien zostać przeproszony, bo niczego nie zrobił, a dostał odłamkami. Liczba postów nie ma nic do rzeczy, równie dobrze można mu zarzucić że nie jest Beyonce.
10) i tak długo jak jestem jeszcze na tym forumie, za każde przekleństwo będzie ban.


Żle rozumiesz pkt.4. Juz pisałem że antmag nie ma na forum ANI JEDNEGO POSTU! Dlatego nie moze być adminem. Ile razy mam to powtarzać? Zapytaj antmaga gdzie są jego posty. Jak sobie założysz forum możesz ustalać warunki i dać admina Beyonce czy Kurskiemu.

Liczba postów ma znaczenie bo swiadczy o aktywności na forum, o wkładzie. Nikt z ZEROWYM wkładem nie bedzie tu adminem.
Czy wyrazam sie jasno?



Roch dobrze rozumie sytuację.
Uderzyłeś w antmaga jako twoim zdaniem domniemanego sprawcę zamieszania z Avatarem gynka, co zresztą sam jasno napisałeś, a teraz w dziecinny sposób usiłujesz się z tego wyplątać.
Doprowadź sprawę Avatara do końca, nie przekracza ona Twoich możliwości wnioskowania.
Ci, którzy zostali pomówieni, powinni zostać przeproszeni:
zarówno w sprawie Avatara, jak i rzekomego kasowania postów na nowych, nieregulaminowych loginach.


Zibi napisał/a:

Gynek musi się zdecydować jaki chce mieć nick i tylko to konto mu zostanie. Zaraz mu o tym napiszę na PW, bo nie wiem czy czyta ten wątek.


Gynek nie ma tu nic do decydowania.
Obowiązuje go Regulamin.
Zostaje konto, które miał od początku.
Jeśli masz czas, to się baw w sklejanie jego bałaganu w jedną całość - a jak nie, to posty pod nieregulaminowymi loginami pójdą wg jego życzenia do "Kosza" albo do "Kukuryku" i po temacie.


Następnie zespołowo, jako Admini, wraz z antmagiem jako Adminem, wspólnie porozmawiamy, co dalej.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#21 2020-03-08 11:29:28

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

kuba napisał/a:

Ciekawe podejście, właśnie dzięki czarowi większość aktywnych forumowiczów tu się udziela.
Ciebie czat nie interesuje, Twoje prawo, lecz nas interesuje i to bardzoy bez czatu większość z nas odwiedzała by to forum sporadycznie.
Czat powoduje że większość z nas dodatkowo robi wpisy na forum, zresztą niejednokrotnie zobligowana dyskusja na czacie, oprócz sympatycznej rozmowy jest tam wymiana wiadomości i wiedzy.
Wszystkie problemy z naszym Sympatycznym Kolega właśnie zaczęły się na czacie, bo tam zaczęł być nieuprzejmy, obrazajacy i wulgarny, a dopiero później przwniosło się to na samo forum, zresztą byłeś o tym informowany, a zasady regulaminu obowiązują też na czacie, a może nie?
PS - wczoraj Smok nie mógł wejść na forum, czy Ty w jakiś sposób ingerowałes w to ?

Z braku czasu nie wchodzę na czat i nie interesuje mnie kto i co tam pisze.

Kugucik za swoje wykroczenia był czasowo banowany wiec w czym problem?

Nie ingerowałem w problemy Smoka ani nikogo innego kiedykolwiek.

Wiadomość dodana po 05 min 30 s:

Smok napisał/a:
Zibi napisał/a:
Roch napisał/a:

Sytuację rozumiem tak, że :
1) traf chciał, że mieliśmy problemy z serwerem
2) Gynek nieobeznany za bardzo w internety i nie wiedząc co się dzieje pozakładał dodatkowe konta
3) Avatar został skrócony
4) Zibi odebrał antmagowi uprawnienia myśląc, że to właśnie on zrobił
5) co poskutkowało, że sprawy zaszły za daleko
6) uważam, że sprawy adminów powinny zostać miedzy adminami do wspólnego decydowania, a nie jednostronnego
7) obrażanie się nie jest mądrym posunięciem, a jeszcze bardziej niemądrym postępowaniem jest brnięcie w ślepą uliczkę
8) konta Gynka powinny zostać usunięte poza jego pierwszym, właściwym czyli Kogucik69, bo tego wymaga regulamin
9) antmag powinien zostać przeproszony, bo niczego nie zrobił, a dostał odłamkami. Liczba postów nie ma nic do rzeczy, równie dobrze można mu zarzucić że nie jest Beyonce.
10) i tak długo jak jestem jeszcze na tym forumie, za każde przekleństwo będzie ban.


Żle rozumiesz pkt.4. Juz pisałem że antmag nie ma na forum ANI JEDNEGO POSTU! Dlatego nie moze być adminem. Ile razy mam to powtarzać? Zapytaj antmaga gdzie są jego posty. Jak sobie założysz forum możesz ustalać warunki i dać admina Beyonce czy Kurskiemu.

Liczba postów ma znaczenie bo swiadczy o aktywności na forum, o wkładzie. Nikt z ZEROWYM wkładem nie bedzie tu adminem.
Czy wyrazam sie jasno?



Roch dobrze rozumie sytuację.
Uderzyłeś w antmaga jako twoim zdaniem domniemanego sprawcę zamieszania z Avatarem gynka, co zresztą sam jasno napisałeś, a teraz w dziecinny sposób usiłujesz się z tego wyplątać.
Doprowadź sprawę Avatara do końca, nie przekracza ona Twoich możliwości wnioskowania.
Ci, którzy zostali pomówieni, powinni zostać przeproszeni:
zarówno w sprawie Avatara, jak i rzekomego kasowania postów na nowych, nieregulaminowych loginach.


Zibi napisał/a:

Gynek musi się zdecydować jaki chce mieć nick i tylko to konto mu zostanie. Zaraz mu o tym napiszę na PW, bo nie wiem czy czyta ten wątek.


Gynek nie ma tu nic do decydowania.
Obowiązuje go Regulamin.
Zostaje konto, które miał od początku.
Jeśli masz czas, to się baw w sklejanie jego bałaganu w jedną całość - a jak nie, to posty pod nieregulaminowymi loginami pójdą wg jego życzenia do "Kosza" albo do "Kukuryku" i po temacie.


Następnie zespołowo, jako Admini, wraz z antmagiem jako Adminem, wspólnie porozmawiamy, co dalej.

Masz problem ze zrozumieniem tego co napisałem. Antmag nie ma admina bo nie napisał ani JEDNEGO postu. Juz Ci to pisałem, powtarzam kolejny i OSTATNI RAZ. Zaraz Ty tez nie bedziesz miał admina, bo zaczynasz mnie irytować.
Antmag jeśli na zacznie pisać postów na forum nie będzie adminem, komu się to nie podoba niech napisze.

Gienek już zdecydował i już o tym pisałem. Dwa konta ma zbanowane. OD WCZORAJ!


Kolejny raz robisz sie bezczelny, to ostatnie ostrzeżenie!


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#22 2020-03-08 12:43:25

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
UnknownFirefox 68.0

Odp: Kto to robi?

Zibi - wydaje mi się że jesteś strasznie drażliwy i zbyt nerwowo podchodzisz do dyskususji i dyskutantów.
KOGUCIKA  nie Ty zbanowales i nie za dyskusje na czacie, tylko tu na forum, ale zanim to się stało bezsensowna dyskusja trwała i trwała i pewnie by trwała do tej pory, gdyby nie Roch dla którego było to już za duzo.
Teraz po jego ponownym wejściu, znowu się zaczyna, ciekawe czy tym razem wykażesz się inicjatywą do wykazania mu niewłaściwego słownictwa i postępowania, cóż czas to pokaże, Ty tu masz podstawowe zdanie i Ty powinieneś egzekwować działanie zgodne z regulaminem w sposób zdecydowany i bez zbędnej zwłoki.
Jestem starszy od niego i nie uważam żeby z tego tytułu należały mi się jakiekolwiek względy.

Offline

#23 2020-03-08 13:48:39

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

kuba napisał/a:

Zibi - wydaje mi się że jesteś strasznie drażliwy i zbyt nerwowo podchodzisz do dyskususji i dyskutantów.
KOGUCIKA  nie Ty zbanowales i nie za dyskusje na czacie, tylko tu na forum, ale zanim to się stało bezsensowna dyskusja trwała i trwała i pewnie by trwała do tej pory, gdyby nie Roch dla którego było to już za duzo.
Teraz po jego ponownym wejściu, znowu się zaczyna, ciekawe czy tym razem wykażesz się inicjatywą do wykazania mu niewłaściwego słownictwa i postępowania, cóż czas to pokaże, Ty tu masz podstawowe zdanie i Ty powinieneś egzekwować działanie zgodne z regulaminem w sposób zdecydowany i bez zbędnej zwłoki.
Jestem starszy od niego i nie uważam żeby z tego tytułu należały mi się jakiekolwiek względy.

Należą Ci sie, bezwzględnie.

Tak jestem drażliwy jeśli ktoś przegina, a to było przegięcie. Jestem spokojny ale do czasu, do czasu.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#24 2020-03-08 16:35:25

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
UnknownFirefox 68.0

Odp: Kto to robi?

No cóż, jestem innego zdania, forum jest dla wszystkich i wszyscy powinni być traktowani jednakowo, bez względu na wiek, płeć, kolor skóry i itd itp.
Wszyscy powinniśmy przestrzegać ustalonego i zaakceptowanego przez nas regulaminu, bez wyjątku.

Ostatnio edytowany przez kuba (2020-03-08 16:37:14)

Offline

#25 2020-03-08 16:50:16

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Osoby starsze, to często choroby związane z wiekiem...Należy im sie szacunek i wyrozumiałość.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
minecraftgames - telewizja-polska - serwisowe - theconverse - minecraftserwery