www.domowawinnica.4ra.pl

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Domowa winnica. Forum winiarzy i miodosytników. Uprawa winorośli. Domowa produkcja i przepisy na wino, nalewki, piwo, miody i inne specjały. Domowy alkohol w prawie każdej postaci.

#26 2020-03-08 19:58:30

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Same też są zobowiązane do jego okazywania.
Zwróć uwagę, że gynek63 nie atakuje nikogo na starym Forum.
Można?
Można.


Natomiast, co tam wypisuje na temat naszego Forum (a więc i Twojej osoby) - to już sobie sam poczytaj na ichnim shoutboxie.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#27 2020-03-08 21:23:02

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
UnknownFirefox 68.0

Odp: Kto to robi?

Zibi - pozbawiles Smoka funkcji administratora, tak bez wyjaśnień  i uzasadnienia, czyżbyś wprowadzał rządy autorytarne, widzę że zaczynasz traktować to forum jako swoją prywatną własność, a nie dzieło zbiorowe, no cóż, Twoje prawo, tylko nie zdziw się jak nagle któregoś dnia obudzisz się tu sam no może z  Kogucikiem.

Offline

#28 2020-03-09 06:38:54

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
Windows 7Firefox 69.0

Odp: Kto to robi?

Był niegrzeczny, spiskował za moimi plecami. Wystarczy.

Autorytarne..To ja sam to forum założyłem, napisałem tyle postów ile cała reszta razem. Nie lubię knowania za plecami.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#29 2020-03-09 09:22:12

kuba
Moderator
Skąd: Nad Zalewem Szczecińskim
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 1,497
UnknownFirefox 68.0

Odp: Kto to robi?

Zibi napisał/a:

Był niegrzeczny, spiskował za moimi plecami. Wystarczy.

A cóż to, przedszkole, że można postawić do konta.
Fakt, Ty założyłeś, ale także my je prowadzimy, moderujemy, prowadzilismy usprawnienia, sprzątania itd, itp.
Ty je założyłeś, ale też Ty tu nas zapraszałes, i prosiłeś o uczestnictwo, przez Ciebie kilkaka osób zostało wyrzucone  (zbanowane dożywotnio) na tamtym forum.
Brak informacji zainteresowanych co do podejmowanych przez Ciebie kroków uważam za oburzające.
Szkoda że wczesniej w stosunku do KOGUCIKA nie przejawiales takiej determinacji.
Argument że Ty masz najwięcej postów, pomine milczeniem.
Nawet na tamtym forum takie działania nie są podejmowane jednoosobowo, tylko kolegialnie i decyzja jest wiekszosciowa.
Jednym słowem zastanawiam się czy bycie tu ma sens, bo można się sprzeczac, mieć inne zdanie, ale nie działać w sposób despotyczny.
Dokładnie powtarza się sytuacja jak z kolegą vanKlompem jakiś czas temu, nie przyjmujesz do siebie krytyki, nie przyjmujesz argumentów, postępujesz impulsywnie, autorytarnie, Zibi nikt z nas nie ma zamiaru robić Ci na złość, jesteśmy doroslymi ludźmi, i chcemy tu spędzać chwilę relaksu, wymieniać się doswiadczeniem, informacjami, żartować, taki jest cel naszego uczestnictwa.
No cóż zobaczę jakie kroki podejmiesz, moim zdaniem powinieneś przywrócić Smokowi stanowisko jakie miał, ale jest to Twoja decyzja.

Offline

#30 2020-03-09 12:20:56

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Zibi napisał/a:

Był niegrzeczny, spiskował za moimi plecami. Wystarczy.

Autorytarne..To ja sam to forum założyłem, napisałem tyle postów ile cała reszta razem. Nie lubię knowania za plecami.



Bzdury.
Właśnie sam tego Forum nie założyłeś.
Sam do spółki z gynkiem je tylko dewastujesz.
Wcale nie Tobie osobiście, ale nam właśnie, jako grupie sprawdzonych przyjaciół - zawdzięcza to Forum swój dobry start - i wielu wartościowych uczestników, którzy dzięki wspólnym działaniom waszego duetu poszli już na cztery wiatry.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#31 2020-03-09 13:36:34

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
Windows 7Firefox 69.0

Odp: Kto to robi?

Nawet nie jesteś bardzo śmieszny, raczej żałosny.

Zawsze możesz sobie założyć własne forum, to chwila roboty. Chyba dasz radę? [dblpt]lol[dblpt]


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

#32 2020-03-09 14:28:04

Smok
Moderator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1,303
Windows 7Firefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Chwila roboty to założenie adresu.
Tyle twoich wyłącznych zasług.



Projekt tego Forum od samego początku był wspólnym działaniem zespołu a przed jego założeniem bardzo zabiegałeś o współpracę i pomoc w zebraniu grona uczestników.
Znaczna część architektury oraz merytorycznej zawartości tego Forum w ogóle nie wynika z twojej pracy.
Forum od samego początku było realizowane na zasadach demokratycznych.
Nie uzyskałeś od nikogo prerogatyw do działania z pozycji siły.
Nie było mowy o niczyjej podległości wobec twojej osoby.
Regulamin ustanawialiśmy wspólnie.
Regulamin stwierdza jasno, że zdanie odrębne nie może być powodem do szykanowania kogokolwiek.
Prócz innych punktów, również ten punkt Regulaminu naruszyłeś wielokrotnie.


Nie dysponujesz niczyim przyzwoleniem na działanie prawem kaduka.


Nie po raz pierwszy wykazujesz się arogancją i brakiem manier.


Nie posiadamy tej Planety na własność... jedynie czasowo wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci - i winniśmy zwrócić im ją w dobrym stanie.

Offline

#33 2020-03-09 17:34:59

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsFirefox 73.0

Odp: Kto to robi?

Zaczałeś od prostackiej odpowiedzi na mój pierwszy post. Potem nadal byłeś arogancki itp. Pokazałem Ci miejsce w szeregu.


Co do przyzwoleń to ich nie potrzebuje jak każdy założyciel forum. Dałem Ci admina a teraz straciłeś tę funkcję za bute i arogancje. Na zawsze bo takie typy jak Ty nie maja zwyczaju się zmieniać.


Moja decyzja jest moją decyzją i nie interesuje mnie czy Tobie ona odpowiada. Nadal jesteś moderatorem a mogłeś np. wylecieć
całkiem.

O manierach nie wspominaj bo to słowo ci obce. Zamykam temat bo mnie zirytujesz i wylecisz.

Wiadomość dodana po 56 s:


Wiadomość dodana po 08 min 40 s:

kuba napisał/a:
Zibi napisał/a:

Był niegrzeczny, spiskował za moimi plecami. Wystarczy.

A cóż to, przedszkole, że można postawić do konta.
Fakt, Ty założyłeś, ale także my je prowadzimy, moderujemy, prowadzilismy usprawnienia, sprzątania itd, itp.
Ty je założyłeś, ale też Ty tu nas zapraszałes, i prosiłeś o uczestnictwo, przez Ciebie kilkaka osób zostało wyrzucone  (zbanowane dożywotnio) na tamtym forum.
Brak informacji zainteresowanych co do podejmowanych przez Ciebie kroków uważam za oburzające.
Szkoda że wczesniej w stosunku do KOGUCIKA nie przejawiales takiej determinacji.
Argument że Ty masz najwięcej postów, pomine milczeniem.
Nawet na tamtym forum takie działania nie są podejmowane jednoosobowo, tylko kolegialnie i decyzja jest wiekszosciowa.
Jednym słowem zastanawiam się czy bycie tu ma sens, bo można się sprzeczac, mieć inne zdanie, ale nie działać w sposób despotyczny.
Dokładnie powtarza się sytuacja jak z kolegą vanKlompem jakiś czas temu, nie przyjmujesz do siebie krytyki, nie przyjmujesz argumentów, postępujesz impulsywnie, autorytarnie, Zibi nikt z nas nie ma zamiaru robić Ci na złość, jesteśmy doroslymi ludźmi, i chcemy tu spędzać chwilę relaksu, wymieniać się doswiadczeniem, informacjami, żartować, taki jest cel naszego uczestnictwa.
No cóż zobaczę jakie kroki podejmiesz, moim zdaniem powinieneś przywrócić Smokowi stanowisko jakie miał, ale jest to Twoja decyzja.

To Wy zrobiliście tutaj przedszkole, nie ja.

Kto został wyrzucony przezemnie z jakiegos forum?

Kogucika banowaliście dwa razy, mieliście wolna rękę.

Prostacki wpis Smoka nazywasz argumentem? Musisz koniecznie poczytac co to argument.

Nie bedę Twojemu kolesiowi dawał admina, żeby spisować za moimi plecami nie jest mu to stanowisko potrzebne.

Wiek nie jest równoznaczny z dorosłością. Wystarczy poczytać to forum.


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
wizardworld - terror-ganimed - wolfrpg - canabis - evogamingroleplay